Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

Uczniowie klasy 5a aktywnie uczestniczyli w projekcie: Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF. Jest to ogólnopolska akcja edukacyjna, której celem jest edukacja o prawach dziecka. W ramach tej akcji uczniowie  wykonali w ciągu tygodnia różne aktywności. Odbyli pogadankę na temat praw i obowiązków dziecka, obejrzeli film edukacyjny, wykonali prace plastyczne, rozwiązali quizy sprawdzające znajomość praw i obowiązków. Uczniowie, w ramach podsumowania projektu, zorganizowali niebieski festiwal praw dziecka w naszej szkole. Efekty będziemy mogli podziwiać wkrótce.

Uczniowie rozwiązują quiz kahoot sprawdzający znajomość praw dziecka

Plakat o obowiązkach dziecka

Uczennice przygotowujące festiwal praw dziecka

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com