Pluszowy Miś - ulubieniec z dzieciństwa, powiernik wielu sekretów, jak co roku obchodzi 25 listopada swoje święto. Świetliczaki uczciły święto Misia. Uczniowie dowiedzieli się od kiedy i dlaczego obchodzimy Dzień Pluszowego Misia, a także poznali ciekawe zwyczaje tych zwierząt. Obejrzały film edukacyjny. Powstały prace plastyczne związane ze świętem. Oglądali książki, w których bohaterem jest niedźwiadek.

Gazetka tematyczna w świetlicy - prace plastyczne świetliczaków przedstawiające różne pluszowe misie

Jesień pojawiła się na naszej świetlicowej gazetce. Grzyby, nie tylko jadalne, które możemy znaleźć w lesie. Prace wykonały dzieci klas 1 podczas zajęć w świetlicy. Pogoda za oknem nas nie zaskoczy. "Gotowi na deszcz" to tytuł prac, które dzieci wykonały pod opieką p. Uli Mielczarek.

Jesienna gazetka w świetlicy, prace plastyczne pierwszaków: grzyby leśne oraz kalosze i parasole

Papierowe dynie przyozdobiły największe okno w naszej świetlicy. Teraz w Krainie Radości zrobiło się pomarańczowo. Dynie, które wykonały dzieci z okazji nadchodzącego Halloween sprawiły naszym podopiecznym wiele radości. Troszkę trzeba było się napracować, gdyż zrobienie takiej harmonijki to nie lada wyzwanie. Jednak efekty końcowe bardzo ucieszyły nasze świetliczaki.

Papierowe dynie wykonane przez świetliczaki