W środę 25 maja, w świetlicy szkolnej, Mamy (i nie tylko one) mogły podziwiać talenty artystyczne swoich pociech, które pięknie śpiewały, recytowały, tańczyły, grały na instrumentach. Wystąpili uczniowie od klas pierwszych po siódmą.

W tym roku szkolnym są razem z nami koleżanki i koledzy z Ukrainy. Anhelina i Kyrylo także zaprezentowali swoje wiersze dla Mam.

Wszystkim Mamom: oddanym, silnym, kochającym - dzieci wręczyły portret Mamy namalowany przez siebie oraz złożyły serdeczne podziękowania.

Gromkie brawa dla młodych artystów i ich opiekunów.

Hania i Adam witają zaproszonych gości.

Uczniowie klasy 1c przygotowani do występu.

Klasa 2b przepięknie wykonała piosenkę dla wszystkich mam.

Marta Toczek wzruszyła gości swoim występem.

Uczeń klasy 6a Kyrylo Korolchuk recytuje wiersz w języku ukraińskim.

Agnieszka Gąsior z klasy 2c na scenie.

Anhelina Boichuk z klasy 1a rozpromienia spotkanie.

Występ zespołu smyczkowego pod dyrekcja pani Magdy Urlik.

Uczniowie klasy 1c na trójkątach wykonali utwór Richarda Claydermana - Ballade Poun Adeline.

Nadia Jankowska z klasy 2c w pięknej recytacji wiersza.

Goście zauroczeni występami.

Klasa 7a w popisowym tańcu.