Od poniedziałku – 27.01.2020r. trwała akcja zbiórki pieniędzy na udział  uczniów w projekcie "Turniej Rycerski – Lego Education". Celem było uzbieranie w ciągu 2 tygodni 1000 złotych.
W czwartek – 30.01.2020r. odbył się kiermasz, jego przebieg przybrał nieoczekiwany charakter. W ciągu 3 przerw udało się sprzedać wszystkie zgromadzone smakołyki. Uczniowie zebrali wymaganą sumę pieniędzy. Był to niezwykły pokaz solidarności społeczności szkolnej, za który ślemy serdeczne podziękowania. Uczniowie zaangażowani w pracę to:

Mikołaj Saska 5c
Łukasz Gucwiński 6d
Michał Kałamaga 6d
Bartosz Pawlisz 6d
Wiktoria Simińska 6d
Jakub Witnik 6d
Nadia Ilnicka 6e
Maja Lipniacka 6e
Julia Struś 6e
Natalia Strużyna 6e
Oliwia Szeląg 6e
Agnieszka Urbanowicz 6e

Kolejne informacje dotyczące udziału w projekcie będziemy zamieszczali regularnie w trakcie trwania przedsięwzięcia.