Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

W ramach programu „Trzymaj Formę” w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie edukacyjnym „Inne pasje lekkoatletów”. Nad wykonaniem zadań projektowych pracowało kilka osób z grupy lekkoatletycznej klasy 6b. Celem projektu było przybliżenie i pogłębienie informacji związanych z pasjami uczniów, jak również zachęcenie kolegów i koleżanek do rozwijania umiejętności poprzez realizowanie swoich sportowych pasji. 

Autorzy projektu swoją sportową pasję rozwijają nie tylko w szkole, ale i poza nią. Dzieląc się z nami swoimi pasjami przygotowali krótkie informacje i dokumentację fotograficzną przedstawiającą ich różne zmagania sportowe. Dzięki tym informacjom możemy dowiedzieć się, że lekkoatleta może być również dobrym pływakiem, piłkarzem, czy zawodnikiem taekwondo. A lekkoatletka dobrze radzi sobie w jeździe konnej, czy w tańcu. Podsumowaniem projektu jest przestawienie pasji naszych uczniów. Poznajcie bohaterów projektu i ich pasje:

Projekt "Inne pasje lekkoatletów"