W bieżącym roku szkolnym, od września realizowany jest w naszej szkole projekt edukacyjny "ROZŚPIEWANA SZKOŁA".

Główne cele projektu to: rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki, rozbudzanie radości z kontaktu z muzyką oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.
Słuchając muzyki i śpiewając uczeń nie tylko potrafi się realizować, ale również kształtuje kreatywność i poczucie piękna. Uczniowie występowali już wielokrotnie, nagrania tych występów można podziwiać na szkolnym Fb, gdzie zamieszczane są filmiki. Jesienną piosenką wszystkich pozdrawiamy!

Kliknij w zdjęcie aby posłuchać piosenki ZAWSZE JEST POGODA - link przenosi na szkolnego Fb.

Szkolny zespół muzyczny

"Muzyka ma koronę w niebie, ale korzenie na ziemi"