Szanowni Darczyńcy i Obdarowani

"PACZUSZKA OD SERDUSZKA" kolejny raz połączyła nas w sposób piękny i szlachetny. Darczyńcy przekazali pieniądze, za które została zakupiona żywność, słodkości, kosmetyki i środki czystości, a także przynieśli żywność, maskotki, gry oraz zabawki.

Z otrzymanych darów zrobiono 25 świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin.

Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły - chcemy serdecznie podziękować za wszystkie dary. Cieszymy się, że udało nam się razem spełnić marzenia rodzin naszej szkoły w ramach tej szlachetnej akcji. Wszystkie prezenty sprawiły wiele radości i wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych Dzieci i ich Rodziców.

Niech dobro i szczęście, które zostały ofiarowane, wrócą do wszystkich Darczyńców i ich Rodzin.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!