Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

Bierzemy udział w projekcie "Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!", w ramach którego Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przekazał 4.957 laptopów do 382 szkół podstawowych w całym regionie.

Nasza szkoła otrzymała 37 laptopów wraz z torbami i wskaźnikami.

Część z nich trafiła do nauczycieli, którzy mogli je wykorzystać jeszcze do nauki zdalnej. Mieli możliwość udziału w szkoleniach prowadzonych przez RZPWE, nasi nauczyciele wybrali pakiet Microsoft Teams dla zaawansowanych. A teraz, po powrocie uczniów do szkoły, wykorzystują sprzęt do przygotowania materiałów na zajęcia oraz do pracy bieżącej nauczyciela i wychowawcy.

Część laptopów będzie na wyposażeniu nowej pracowni multimedialnej, z której będą mogli korzystać wszyscy uczniowie i nauczyciele w ramach potrzeb stosując różnorodne narzędzia TIK. Będzie to dobre miejsce do wykorzystania metod nauczania, które sprawdziły się podczas nauki zdalnej.

Bardzo cieszymy się z otrzymanych przez naszą szkołę laptopów.
Dziękujemy!

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com