Ósmoklasiści są tuż przed egzaminem. Od dłuższego czasu powtarzają i utrwalają mnóstwo wiadomości z matematyki, języka polskiego oraz angielskiego czy niemieckiego. Z każdego przedmiotu jest tego sporo, dlatego uczennice klasy 8a postanowiły odrobinkę wesprzeć koleżanki i kolegów z klas ósmych. Julia, Amelia, Natalia, Nadia i Emilia przygotowały prezentacje dotyczące kilku obowiązkowych lektur. Z pewnością przydadzą się do powtórek!
Wszystkich ósmoklasistów zachęcamy do skorzystania z zamieszczonych w rozwinięciu tego artykułu materiałów.

Balladyna - Juliusz Słowacki
(dokument pdf, 216 KB)