21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny, a także Dzień Skarpet Nie do Pary, które symbolizują solidarność z ludźmi z Zespołem Downa.

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy przez cały tydzień - aż do 26 marca. Prześlijcie swoje zdjęcie, na którym jesteście w kolorowych skarpetach oraz w wiosennym przebraniu. Każdy kto wyśle zdjęcie otrzyma "bon na dzień bez pytania".

Zdjęcia przesyłajcie przez czat Teams'a do p. Doroty Rogulskiej lub członków SU: Emilii Rogulskiej, Oliwii Szeląg, Łukasza Gucwińskiego. Zapraszamy do zabawy!