W piątek 10.12.2021r. na kozielskim Rynku odbył się Jarmark Świąteczny, na którym nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Podczas Jarmarku zebrani goście mogli podziwiać występy młodszych i starszych artystów. Uczniowie z klasy 1C oraz uczennica z klasy 7F zaprezentowali program artystyczny wprowadzając publiczność w świąteczny nastrój. Młodsi uczniowie przedstawili pastorałkę pt. "Zaśpiewajmy Mu nową pieśń" podczas której radośnie śpiewali i grali na instrumentach perkusyjnych. Natomiast Julia z klasy 7F wykonała świąteczną piosenkę pt. "Merry Christmas". Atmosfera była iście magiczna!

Na kozielskim rynku - uczniowie klasy 1C w oczekiwaniu na swój występ.