Dnia 15.03.2022r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Debat Oksfordzkich organizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące. Temat tegorocznej debaty brzmiał: Recykling jest trudny. Nasz zespół zdobył II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Nadia Jankowska 2c, Michał Cichoń 2c, Mateusz Bobelecki 2c, Pola Rams 2b, Pola Wyrozumska 3b, Wojciech Czarnecki 2a. Dzieci sprawdzały  swoje umiejętności prowadzenia dyskusji. Grupą opiekowała się pani Ewelina Kruk. Nowe doświadczenia będą bardzo cenne dla naszych uczniów. Niezwykle cieszy fakt, iż dzieci klas 1-3 z chęcią i zaangażowaniem podeszły do tak trudnego zadania, jakim jest debata oksfordzka.

Gratulujemy odniesionego sukcesu!

Uczniowie klas 1-3 PSP 19 w murach II LO podczas debat uczniowskich.

Pamiątkowe zdjęcie uczniów naszej szkoły biorących udział w debacie.

Uczniowie klas 1-3 PSP 19 z pamiątkowymi dyplomami za udział w debatach.

Uczniowie klas 1-3 PSP 19 podczas trwania debaty.