W dniu 15 czerwca odbyło się bardzo ciekawe i przydatne spotkanie klas czwartych z przedstawicielem Wojewódzkiej Komendy Policji oraz egzaminatorem kandydatów na kierowców. Rozmowy dotyczyły zasad poruszania się po drogach publicznych i rowerowych oraz bezpieczeństwa jazdy rowerem. Nasi uczniowie dzień wcześniej zdobyli uprawnienia do kierowania rowerem, więc znali poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania. Na zakończenie spotkania każdy otrzymał odblaskową opaskę i kamizelkę. Pamiętajcie by praktycznie korzystać ze zdobytych umiejętności.

Pamiątkowe zdjęcie - uczniowie czwartych klas ubrani w odblaskowe kamizelki.

Uczniowie klas czwartych z uwagą biorą udział w pogadance z policjantem.

W trakcie spotkania - przedstawiciele Wojewódzkiej Komendy Policji i Kuratorium Oświaty na spotkaniu z czwartoklasistami.