15 września uczniowie klas 1-3 obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Dzieci miały możliwość poznania treści książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie każda z klas młodszych spędziła ten dzień w wyjątkowy sposób, uczniowie bawili się przy muzyce, tańczyli z chusteczką haftowaną w kropki, losowali tajemnicze przedmioty z worka w kropki oraz wykonywali kropkowane prace plastyczne. To był wspaniały i niezapomniany dzień!

Klasa 3b, dzieci leżą kołem na podłodze w sali gimnastycznej, nad głowami trzymają kolorowe piłki.

Klasa 3c ustawiona w rzędach, nad uczniami wiszą ilustracje jesiennych owoców w koszykach, ozdobionych kolorowymi kropkami.

Klasa 2a wykonuje prace plastyczne z użyciem plasteliny, dzieci siedzą w ławkach, uzupełniają kontur słoika.

Klasa 2b siedzi w kole na brązowym dywanie, ich prace plastyczne leżą na dywanie.

Klasa 2c, dzieci siedzą w rzędach na dywanie, do twarzy mają przyłożone maski z papieru i bibuły.

Klasa 1a pozuje ustawiona w trzech rzędach, prezentując swoje prace plastyczne.

Klasa 1b ustawiona na dywanie, na tle szafek prezentuje swoje prace plastyczne.

Klasa 1c ustawiona przy tablicy prezentuje swoje prace plastyczne.