7 października 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie. W tym dniu uczniowie wcielili się w egzaminatorów i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia. W akcji uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły. Jak co roku, grupa egzaminatorów wyruszyła w teren by sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia wśród mieszkańców naszego osiedla. Takie spotkanie z tabliczką mnożenia dostarcza wielu pozytywnych emocji, wywołuje uśmiech na twarzach, a przede wszystkim uczy poprzez zabawę. Wszystkich miłośników tabliczki mnożenia zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki znów za rok!