17 października przedstawiciele klas młodszych oraz klas starszych naszej szkoły zrobili wspaniałą niespodziankę Pani Dyrektor oraz całemu gronu pedagogicznemu. Przygotowali występ artystyczny złożony z wierszy, piosenek oraz wspaniałych życzeń płynących prosto z serca. Po swoich występach uczniowie rozdali nauczycielom jabłka jako symbol szacunku, wdzięczności oraz sympatii. Pani Dyrektor wzruszona występem uczniów podziękowała wszystkim osobiście oraz podarowała każdemu słodki upominek. Ten miły występ oraz wspaniałe życzenia sprawiły wszystkim zgromadzonym tego dnia nauczycielom olbrzymią radość.

Dzieci i młodzież w galowych strojach, gotowi do występu.

Pani Dyrektor otrzymuje bukiet różowych tulipanów.

Po występie uczniowskim - Pani Dyrektor dziękuje artystom, częstuje cukierkami.