Każdy z uczestników miał za zadanie stworzyć techniką dowolną portret patrona naszej szkoły Bronisława Malinowskiego. Wszystkie prace, które zostały dostarczone możemy podziwiać w holu naszej szkoły. Komisja konkursowa składająca się z reprezentantów każdej klasy zebrała się w środę i po naradach wybrała zwycięzców. Kryteria, którymi kierowała się komisja były następujące: zgodność z tematem, samodzielność wykonania pracy, kreatywność twórcza, estetyka wykonania.

Wystawka prac konkursowych.

WYNIKI:

Milena Łyś, klasa 2c

Lena Niedźwiecka, klasa 3c

Nikola Gawlica, klasa 1b

Wyróżnienia:
Dawid Spychaj, klasa 1c
Stanisław Bździuła, klasa 1a

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!