28 października w naszej szkole uczniowie klas 1-3 obchodzili Dzień Dyni. Tego dnia przynieśli do szkoły dynie i ubrali się w kolorach pomarańczowym, czerwonym lub żółtym. "Święto Dyni" pozwoliło nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogaciło naszą wiedzę na ich temat. Uczniowie w swoich klasach wzięli udział w licznych zabawach z udziałem dyni: dyniowe kręgle, slalom dyniowy, dyniowe zawody, skoki przez dynię. Również podczas lekcji towarzyszyła im dynia - pomagała w liczeniu, czytaniu i rozwiązywaniu różnych zadań. Poza dyniowymi zabawami oraz dyniową nauką każdy uczeń wykonał swoją dynię na pamiątkę tego wyjątkowego święta. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.