Sobotnie przedpołudnie w Dziewiętnastce było wyjątkowe. Szkolny kiermasz stał się już naszą grudniową tradycją. Wszystkich ciepło powitali: pani dyrektor Bożena Łotecka i Przewodniczący Rady Rodziców pan Bartosz Wach. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem. Świąteczne stragany były pełne rękodzieła, wyrobów artystycznych i kulinarnych przysmaków. Działała również mała gastronomia, w której w blasku świątecznej aury wyśmienicie smakowały domowe ciasta, krokiety z barszczem, a swoim aromatem przyciągał pyszny bigos. Przyjemna, rodzinna atmosfera sprawiła, że odwiedzający nas goście przenieśli się w magiczny świąteczny czas…

Nie zabrakło też wizyty Mikołaja. Ten niecodzienny gość został radośnie powitany przez dzieci. Swoją obecnością wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach nie tylko najmłodszych. Mikołaj w natłoku swoich spraw znalazł czas, aby porozmawiać z dziećmi, bo przecież na spotkanie z Nim czekały cały rok. Dzieci z klas I-VIII na "zimowej scenie" prezentowały swoje talenty. Swoją aktywnością sprawiły radość Mikołajowi i odwiedzającym szkołę gościom. Trudno było nam się rozstać… No cóż, rok szybko zleci, a rozstania też bywają słodkie. Mikołaj już o to zadbał.

Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, ten dzień był szczególny. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. Rodzice bardzo się zaangażowali, z czego ogromnie się cieszymy i serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Podziękowania kierujemy również do kupujących, którzy swoją hojnością wsparli Radę Rodziców. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.