LET’S SING CHRISTMAS CAROLS,

CANTIAMO IL NATALE,

ПОЙТЕ РОЖДЕСТВО

WEIHNACHTSLIEDER!!!

Potrafisz i lubisz śpiewać?

TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ogłaszam okolicznościowy konkurs znajomości słownictwa języka angielskiego i elementów kulturowych związanych z tym okresem. Konkurs trwa do 21.12.2020r., ma charakter elektroniczny. Każdy uczeń naszej szkoły może jednorazowo wziąć udział w konkursie. Przejdź do strony konkursowej.
Wyniki konkursu będą ogłoszone 22.12.2020r. GOOD LUCK!

Już wkrótce konkurs programistyczny Pix Programming Challenge PL 2020. Zachęcamy do odwiedzenia strony konkursowej, do której przenosi ten link.

W rozwinięciu artykułu znajdziesz przydatne informacje związane z konkursem.

Jesień to feeria barw i kolorów.

Jeśli wyobraźnia Cię nie ogranicza, lubisz robić zdjęcia, a może pięknie malujesz,
skorzystaj z zaproszenia Samorządu Uczniowskiego
do udziału w konkursie na ciekawe zdjęcia lub obrazy związane z jesienią.

Zdjęcia prac można przesyłać przez Teams do końca listopada
opiekunowi SU pani Dorocie Rogulskiej.

W dniach 16-22 listopada obchodzimy Tydzień Życzliwości. Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy. Swoje prace w formie zdjęcia (napisom i rysunkom również zrób zdjęcie) prześlij do opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Z nadesłanych prac zostanie wykonana wyjątkowa prezentacja.

Konkursowe wyzwania - szczegóły w rozwinięciu artykułu