W ramach programu "Trzymaj formę" organizowany jest konkurs na najciekawszą rzeźbę śnieżną. Termin nadsyłania prac: do 28.02.2021r. Co zrobić?

1. Wyjdź z domu
  2. Zrób rzeźbę
  3. Wykonaj dokumentację fotograficzną
  4. Prześlij zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (usuń nawias z adresu)
  5. Sprawdź wyniki konkursu
  6. Odbierz nagrodę

Punktacja prowadzona będzie w trzech kategoriach:

• I - bałwan
  • II - żywa postać (zwierzęta, ludzie)
  • III - martwa natura (budynki, samochody, itp.)

Wykorzystaj śnieg, rusz się z domu, hartuj swój organizm i weź udział w konkursie. Zaproś do pomocy rodzeństwo, rodziców, dziadków, czy sąsiadów - im również nie zaszkodzi pobyt na świeżym powietrzu. Dla zwycięzców każdej kategorii przewidziane są nagrody.

Termin nadsyłania prac do 28.02.2021r.