21 marca będziemy obchodzić Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji proponujemy wszystkim zabawę w poetycką destrukcję - wiersze z odzysku. Ten literacki recykling polega na stworzeniu nowego utworu w oparciu o już istniejący. Instrukcja stworzenia wierszy z odzysku znajduje się w poniższej prezentacji:

Zachęcamy wszystkich (dzieci i nauczycieli) do wspólnej zabawy. Termin nadsyłania prac to 19 marca. Można je przesyłać na adres: joanna.olechowska(@)psp19kk.pl (usuń nawias z adresu) lub poprzez platformę Teams. Życzymy wszystkim niezwykłych poetyckich doznań.