Uwaga - organizatorzy zmienili harmonogram konkursu. Poniżej nowe daty:

Harmonogram Informatycznego Konkursu BÓBR - szczegóły poniżej

Konkurs będzie odbywał się w szkolnych pracowniach komputerowych. Liczba uczestników ograniczona jest ilością szkolnych komputerów w pracowniach.

Kategoria JUNIOR (klasy 7-8) - konkurs 16 listopada, godz. 12:00 - 13:00 (zgłoszenia do 15 listopada)

Kategoria BENJAMIN (klasy 4-5-6) - konkurs 17 listopada, godz. 12:00 - 13:00 (zgłoszenia do 16 listopada)

Kategoria SKRZAT (klasy 1-2-3) - konkurs 18 listopada, godz. 12:00 - 13:00 (zgłoszenia do 17 listopada)

Zgłoszenia przyjmujemy przez e-dziennik (szczegóły w rozwinięciu artykułu).

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Załóż konto na platformie konkursowej (ucznia niepełnoletniego zgłasza rodzic) - LINK DO PLATFORMY KONKURSOWEJ - REJESTRACJA KONTA. Jeśli ktoś ma już konto, bo w ubiegłych latach brał udział w konkursie, może oczywiście skorzystać z wcześniej założonego konta - wtedy wystarczy się zalogować - LINK DO PLATFORMY KONKURSOWEJ - LOGOWANIE DO KONTA.

2. Prześlij jak najszybciej swój login (bez hasła) przez e-dziennik do nauczyciela informatyki p. Aliny Uzny lub p. Marii Podcerkiewnej (najpóźniej do dnia poprzedzającego konkurs Twojej grupy wiekowej). Proszę nie czekać do ostatniej chwili, bo czasem tuż przed konkursem platforma bywa przeciążona i zgłoszenie może okazać się niemożliwe.

3. Wciąż możesz przygotowywać się do konkursu, rozwiązując zadania konkursowe z poprzednich edycji (po zalogowaniu na platformie konkursowej).

ODWIEDŹ STRONĘ KONKURSU: LINK DO STRONY KONKURSU "BÓBR"