Zapraszamy na III. edycję konkursu Mistrz Ortografii!

Uczestnicy zweryfikują swoją wiedzę poprzez rozwiązywanie dyktand online na platformie Dyktanda.pl.

-------

Rywalizacja w tej edycji będzie wyglądała następująco:

• konkurs potrwa 5 dni - od 13.06 (poniedziałek) do 17.06 (piątek);
  • każdego dnia do rozwiązania będą dwa dyktanda konkursowe;
  • ocenie będzie podlegała poprawność odpowiedzi oraz czas rozwiązywania;
  • punkty z każdego dyktanda będą sumowane w rankingu, który wyłoni zwycięzców;
  • do wygrania są pakiety korepetycji w serwisie z korepetycjami online i nauką języków Tutors.live

Aby dołączyć do rywalizacji, wystarczy zapisać się do konkursu w swojej kategorii wiekowej:

klasy 1-3

klasy 4-6

klasy 7-8

szkoła średnia

dorośli

Udział w konkursie jest bezpłatny! Na każdego uczestnika czeka nagroda gwarantowana, a najlepsi otrzymają pakiety korepetycji online do wykorzystania w serwisie Tutors.live.