Bronisław Malinowski - patron szkołyZ okazji 35-lecia naszej szkoły MSU ogłasza konkurs plastyczny pt. "Bronisław Malinowski - patron naszej szkoły". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 naszej szkoły.

Tematem konkursu jest: "Portret patrona szkoły Bronisława Malinowskiego". Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Praca powinna być opatrzona z tyłu imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą. Praca powinna być wykonana na kartonie o formacie A-3 lub A-4 techniką dowolną: kredkami, pastelami suchymi, pastelami olejnymi, ołówkiem, węglem, wyklejankami, collage’em. Uprasza się o niewykorzystywanie do prac materiałów sypkich typu kasza, ryż, nasiona. Termin zbierania prac: do dnia 21.10.2022r. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się poprzez stronę internetową szkoły do końca października.

Cel konkursu:

- przybliżanie uczniom sylwetki naszego patrona,

- uwrażliwienie dzieci na konieczność kontynuowania tradycji szkoły,

- pobudzanie inwencji twórczej w zakresie wykonywania prac plastycznych,

- kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych,

- odkrywanie własnych zdolności i możliwości.

Prace zostaną ocenione według następujących kryteriów:

- zgodność z tematem;

- kreatywność twórcza;