Mały Samorząd Uczniowski pragnie zaprosić wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 05.12.2022r. do Pani Natalii Kąckowskiej-Szopy (sala B8). Zwycięskie prace wezmą udział w drugim etapie konkursu, który odbędzie się na terenie Domu Kultury "Komes".

Celem konkursu jest:

- rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,

- rozwijanie wrażliwości,

- stworzenie możliwości prezentacji swojej pracy na wystawie konkursowej.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę (opisaną z tyłu imieniem, nazwiskiem oraz klasą).

Kartka świąteczna może być wykonana ręcznie dowolną techniką.

Format kartki nie może przekraczać formatu A5.

Kartki będą ocenione pod względem staranności wykonania, nawiązania do tradycji świątecznej, wrażeń artystycznych.

Każda praca na odwrocie powinna zawierać następujące informacje: imiona i nazwiska autorów, klasa, szkoła. Informacje prosimy zapisać drukowanymi literami, starannie i czytelnie.