Przekazujemy przygotowane w Centrum Kształcenia Zawodowego w Kędzierzynie-Koźlu materiały dla uczniów i rodziców z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego na rok szkolny 2021/2022:

Przewodnik, część 1 - poradnik edukacyjny dla uczniów i rodziców, oferta edukacyjna powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego na rok szkolny 2021/2022 (dokument pdf, 2.19 MB)

Przewodnik, część 2 - poradnik edukacyjny dla uczniów i rodziców, oferta edukacyjna powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego na rok szkolny 2021/2022 - wykaz szkół i kierunków kształcenia (dokument pdf, 3.12 MB)

Ściąga do przewodnika z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego na rok szkolny 2021/2022 (dokument pdf, 3 MB)

Wiele innych, przydatnych materiałów doradczych można znaleźć na stronie internetowej Centrum Kształcenia Zawodowego w Kędzierzynie-Koźlu w zakładkach doradztwo zawodowe oraz informator. Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia tej strony.