W dniu 16.03 odbyło się spotkanie zainteresowanych uczniów klas 8 z przedstawicielami uczniów i opiekunki SU, Pani Karoliny Sadyk z Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w naszym mieście.

Starsi koledzy i koleżanka w bardzo ciekawy i obrazowy sposób przekazali informacje na temat specjalizacji klas szkoły średniej, do której uczęszczają. Uczniowie naszej szkoły zadali wiele pytań dotyczących interesujących ich profili. Spotkanie rozwiało wiele wątpliwości co do wyboru szkoły ponadpodstawowej i na pewno pomoże w podjęciu ważnej, życiowej decyzji jaką jest wybór kolejnej szkoły.

Uczniowie klas 8 zapoznają się ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu