W roku szk. 2023/2024 funkcję szkolnego Rzecznika Praw Ucznia pełni pani Anna Wysoczan.

„Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku”.

Drodzy Uczniowie,

dziękuję bardzo za zaufanie i wybranie mnie na Waszego strażnika praw. Dołożę wszelkich starań, aby poprzez skuteczne łagodzenie konfliktów i sporów stworzyć Wam bezpieczną i radosną przestrzeń do rozwoju.

Rzecznik Praw Ucznia - Anna Wysoczan

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2023/2024

--------------

godzina dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

koła zainteresowań, zajęcia sportowe

zajęcia specjalistyczne

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że na rok szkolny 2021/2022 obowiązuje Szkolny Zestaw Podręczników zamieszczony poniżej w rozwinięciu artykułu.

Większość podręczników uczniowie otrzymają w szkole, zapewnia je Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zakupu podręczników i zeszytów ćwiczeń do religii dla klas I – VIII dokonuje rodzic dziecka.

Zakupu podręczników i zeszytów ćwiczeń do drugiego języka obcego (przedmiot dodatkowy) dla klas IV – VI dokonuje rodzic. W klasie piątej i szóstej jest to język niemiecki. W klasie czwartej będzie to język niemiecki albo język francuski, zakupu można dokonać we wrześniu po zapisaniu do odpowiedniej grupy.

Podkategorie