UWAGA CZWARTOKLASIŚCI

W środę 1 września, po rozpoczęciu roku szkolnego, udacie się ze swoimi wychowawcami do klas i w trakcie tego spotkania otrzymacie tzw. test diagnostyczny z języka angielskiego, który pomoże nam podzielić Was na grupy pod względem zaawansowania i umiejętności językowych.
Każdy uczeń powinien mieć ze sobą długopis/pióro. Na pierwszej lekcji angielskiego dowiecie się, kto w jakiej grupie będzie. Powodzenia!

List Pana Sławomira Kłosowskiego - Wojewody Opolskiego, przygotowany z okazji inauguracji roku szkolnego 2021/2022 - zachęcamy do zapoznania się z treścią (dokument pdf, 229 KB)

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

KLASY PIERWSZE

01.09.2021r.

sala gimnastyczna F

W związku z sytuacją epidemiczną, do szkoły może wejść dwoje rodziców z dzieckiem. Rodzice zobowiązani są do osłony ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

--------------

KLASY II-VIII

01.09.2021r

Msza święta godz. 8:00

Klasy II-IV godz. 9:00

Klasy V-VIII godz.10:00

Wersja na pogodę: plac apelowy przed szkołą

Wersja na niepogodę: sala gimnastyczna D

Rodzice pozostają w strefie dla rodzica (taras przy wejściu do szkoły, przedsionek).