Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

W ramach programu "Trzymaj formę" organizowany jest konkurs na najciekawszą rzeźbę śnieżną. Termin nadsyłania prac: do 28.02.2021r. Co zrobić?

  1. Wyjdź z domu
  2. Zrób rzeźbę
  3. Wykonaj dokumentację fotograficzną
  4. Prześlij zdjęcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (usuń nawias z adresu)
  5. Sprawdź wyniki konkursu
  6. Odbierz nagrodę

Zachęcamy do udziału w międzynarodowym konkursie w języku angielskim. 

EF Challenge to konkurs, który daje uczniom przestrzeń do dyskusji na temat pozytywnych zmian społecznych i pozwala zabrać głos w sprawach, które mają znaczenie.

Tegoroczny temat to: What does 'opening the world' mean to you? 

Nagraj swoją wypowiedź i wygraj wyjazd do Nowego Jorku, gdzie weźmiesz udział w Youth Leadership Forum i odwiedzisz Organizację Narodów Zjednoczonych (sierpień 2021).  

Technikum TEB Edukacja Opole zaprasza dwuosobowe drużyny do wzięcia udziału w profesjonalnych rozgrywkach (popołudniowych), na żywo komentowanych i transmitowanych na kanale twitch.tv. Udział jest całkowicie bezpłatny, a do wygrania są atrakcyjne nagrody światowej marki produkującej sprzęt gamingowy - MSI.  

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE organizuje kolejny konkurs z cyklu "Naukowe Wyzwanie ŚFN". Tym razem zadaniem uczestników jest stworzenie oryginalnej gry towarzyskiej – planszowej lub karcianej. W wyzwaniu można wziąć udział zarówno w pojedynkę, jak i zespołowo.

Zapraszamy do przesłania nagrania pokazującego grę i wyjaśniającego jej zasady (maksymalnie 5 minut). Można umieścić je w serwisie YouTube albo wysłać za pośrednictwem wetransfer.com na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 lutego roku.

LET’S SING CHRISTMAS CAROLS,

CHANTONS DES CHANTS DE NOËL,

CANTIAMO IL NATALE,

ПОЙТЕ РОЖДЕСТВО

WEIHNACHTSLIEDER!!!

Potrafisz i lubisz śpiewać?

TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!