Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pod tym hasztagiem publikujemy na szkolnej witrynie internetowej i FB naszej szkoły konkursy, wyzwania (np kulinarne, sportowe), zadania, itp. Gorąco zachęcamy do udziału! Wszystkie materiały z nimi związane będą publikowane na stronie szkoły w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na Fb naszej szkoły. Na początek poznaj zasady, a potem weź udział w wybranych aktywnościach.

Kulinarne wyzwanie GŁODOMORKA

Konkurs "Mój sposób na domową nudę"

Zadanie: "Śniadanie sportowca naszej szkoły" (szkolny FB)

Konkurs "Przepisy piłki nożnej" (szkolny FB)

"Challenge PSP19" - wyzwanie sportowe (szkolny FB)

Informujemy również, że w zakładce "Rodzic --> Ciekawe linki" polecamy strony, które warto odwiedzić - sprawdź.

Proponujemy konkurs "MÓJ SPOSÓB NA DOMOWĄ NUDĘ" związany z kreatywnym wykorzystaniem "wolnego czasu" w kategoriach:

a) nauka i rozwijanie swoich pasji
b) zabawa, rodzinne integracje

Należy pokazać swój pomysł na zagospodarowanie obecnego czasu spędzanego w domu. Pomysł powinien być na tyle atrakcyjny, by stać się inspiracją dla innych.

Zasady:
1. Forma: filmik, zdjęcia, rysunek, wypowiedź.
2. Czas: do 25 marca 2020r. (może być zmieniony).
3. Liczba prac: uczeń może zgłosić jeden materiał w wybranej kategorii.
4. Prezentacja treści: internet (można wykorzystać portal społecznościowy, blog, galerię zdjęć, itp).
5. Materiał należy zamieścić na koncie swoim lub rodziców i udostępnić internautom. Można też skorzystać z propozycji pana Andrzeja Gąsiora, który zamieści filmik na szkolnym Fb (osoby zainteresowane mogą przesłać film o mniejszej objętości na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez stronę https://wetransfer.com (filmy o większej pojemności). Do organizatora trzeba przysłać tylko LINK DO KONKURSOWEGO MATERIAŁU podając, której dotyczy kategorii oraz imię, nazwisko i klasę ucznia.
6. Link przesyła rodzic przez e-dziennik na konto dyrekcji - dyrektor podejmie decyzję o tym czy warto zareklamować daną aktywność na stronie szkoły.
7. Linki do zatwierdzonych materiałów będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły (w rozwinięciu artykułu - CZYTAJ WIĘCEJ), aktualizowane codziennie około godz. 14:00.
8. Ocenie będzie podlegać stopień kreatywności i oryginalność sposobu spędzenia czasu, stopień przewidywanej inspiracji dla innych.
9. Konkurs po zakończeniu rozstrzygnie jury składające się z 4 losowo wybranych nauczycieli plus przedstawiciel dyrekcji.