Zapraszam wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Multimedialnym "Reklama mojej szkoły". Prace należy zgłaszać najpóźniej do 20.02.2024r. do opiekuna projektu, pani Anny Wysoczan (sala C-14).

Ogólne cele i zasady konkursu przedstawiam poniżej, a szczegółowy regulamin znajduje się w załączniku.

Cele konkursu:

• promowanie talentów młodzieży;
  • aktywizacja twórcza uczniów;
  • zachęcenie uczniów do konstruktywnego wykorzystania nowych urządzeń multimedialnych, do poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informacyjnej;
  • rozbudzenie poczucia przynależności do danej społeczności szkolnej i dumy z tego powodu;
  • promocja szkoły.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie krótkiego (maksymalnie 60 sekund) filmu będącego reklamą swojej szkoły.
  • Jest jedna wspólna kategoria wiekowa: klasy 4 - 8.
  • Na konkurs należy przekazywać filmy wykonane indywidualnie lub zespołowo (zespoły max. 2-osobowe). Aktorów w filmie może być więcej, ale autor jest jeden lub maksymalnie dwóch.
  • Dozwolona jest dowolna technika wykonania filmu przy użyciu dowolnego urządzenia multimedialnego, np. telefon komórkowy, aparat fotograficzny, kamera.
  • Plik video można zapisać w formacie mp4, avi, wmv, mov lub innym.
  • Nazwa pliku to "Nazwaszkoły_numerszkoły_Imięnazwiskoucznia".

Pracę konkursową należy dostarczyć do 20.02.2024r. na płycie CD lub pendrive do pani Anny Wysoczan - opiekuna projektu.

Najciekawsze prace konkursowe (maksymalnie 3) zostanę zgłoszone do Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego.

Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem konkursu