Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A
Dyrektor PSP nr 19
Bożena Łotecka

Wicedyrektorzy PSP nr 19
Wioletta Bernat
Teresa Dziemidowicz
Małgorzata Simańczuk


Wychowawca klasy
Agata Krukowska - klasa 1a
Aleksandra Bobińska - klasa 1b
Magdalena Urlik - klasa 1c
Elżbieta Hołobut - klasa 2a
Aleksandra Bobińska - klasa 2b
Ewelina Kruk - klasa 2c
Natalia Kąckowska-Szopa - klasa 3a
Iwona Panicz - klasa 3b
Agata Zych - klasa 3c
Dorota Rogulska - klasa 4a
Dorota Grzesik - klasa 4b
Katarzyna Węglorz-Koza - klasa 4c 
Sybilla Bulik - klasa 5a
Ewa Baraniuk - klasa 5b
Marzena Miszczuk - klasa 5c
Ewa Pakuła - klasa 6a
Wioletta Bernat - klasa 7a
Joanna Wolak-Machnik - klasa 7b
Maria Podcerkiewna - klasa 7c
Marzena Serwan-Kazanowska - klasa 7d
Lidia Gacek-Zawadzka - klasa 7e
Aneta Knapik-Król - klasa 7f
Anna Wysoczan - klasa 8a
Damian Szyszko - klasa 8b
Mariola Szczecińska - klasa 8c
Barbara Miśków - klasa 8d
Joanna Olechowska - klasa 8e
Danuta Niedźwiecka-Banasik - klasa 8f

Pedagog szkolny
Joanna Białobrzeska
Agnieszka Dulęba

Psycholog szkolny
Aleksandra Białas
 
Logopeda
Małgorzata Fąferek-Pekowska
Agnieszka Gdowska
 
Doradca zawodowy
Dorota Rogulska
Damian Szyszko

Biblioteka szkolna
Urszula Mielczarek

Świetlica szkolna
Anna Kaczmarska-Gąska - kierownik świetlicy
Aleksandra Białas
Małgorzata Fąferek-Pekowska
Agnieszka Gdowska
Natalia Kąckowska-Szopa
Roman Kołodziej
Agata Krukowska
Małgorzata Simańczuk
Magdalena Urlik

Język polski
Ewa Baraniuk
Lidia Gacek-Zawadzka
Dorota Grzesik
Joanna Olechowska
Joanna Wolak-Machnik
 
Język angielski
Joanna Ciesielka
Adrian Kłos
Marzena Miszczuk
Danuta Niedźwiecka-Banasik

Dorota Rogulska
 
Język niemiecki
Barbara Miśków
Ewa Pakuła

Język francuski
Barbara Miśków
Danuta Niedźwiecka-Banasik
 
Historia
Aneta Knapik-Król
Bożena Łotecka
Marzena Serwan-Kazanowska
Damian Szyszko
 
Wiedza o społeczeństwie
Dorota Rogulska
 
Edukacja wczesnoszkolna
Aleksandra Bobińska
Elżbieta Hołobut
Natalia Kąckowska-Szopa
Ewelina Kruk
Agata Krukowska
Iwona Panicz
Magdalena Urlik
Agata Zych
 
Matematyka
Teresa Dziemidowicz
Sybilla Bulik
Dorota Kowalska

Danuta Marcinkowska
Katarzyna Węglorz-Koza
Agnieszka Wojtyła-Melson
Anna Wysoczan
 
Przyroda
Elżbieta Hołobut
Mariola Szczecińska
 
Geografia
Adrian Kłos
 
 Biologia
Mariola Szczecińska
 
 Fizyka
Bożena Kotulska
 
Chemia
Bożena Kotulska
Katarzyna Wałek-Nawratek
 
Wychowanie fizyczne
Wioletta Bernat
Andrzej Gąsior
Izabela Gorczyńska-Maślanka
Aleksander Januszkiewicz
Dorota Kubacka
Krzysztof Maślanka
Beata Nowak
Mateusz Sadyk
Tomasz Siemaszko
Jan Węgrzyn
Agnieszka Wolff
Radosław Zych

Informatyka/edukacja informatyczna
Maria Podcerkiewna

Alina Uzny
Katarzyna Węglorz-Koza
 
Technika
Andrzej Gąsior
 
 Edukacja dla bezpieczeństwa
Andrzej Gąsior
 
Plastyka
Marzena Serwan-Kazanowska
 
Muzyka
Małgorzata Marcinkowska
 
Zajęcia rewalidacyjne
Ewelina Deneka
Małgorzata Fąferek-Pekowska
Beata Fudali
Agnieszka Gdowska
Ewelina Kruk
Beata Nowak
 
Wychowanie do życia w rodzinie
Barbara Rycharska

Religia
Justyna Amenas
ks. Michał Banaś
Aneta Knapik-Król
Barbara Rycharska

Copyright © 2019 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu. All rights reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com