Szanowni Rodzice, Opiekunowie

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego.
Kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów są jednak bardzo ważne, dlatego proponujemy zapoznać się z ofertami, które otrzymaliśmy od różnych Towarzystw. Na spotkaniu informacyjnym w sprawie ofert pojawili się przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych: Aviva, Generali, Interrisk. Oferty mailem nadesłali: Compensa Vienna Insurance Group, Zespół Brokerów Ubezpieczeniowych "Gołębiewska".

Ubezpieczenie szkolne jest dobrowolne. Każdy rodzic ma prawo ubezpieczyć swoje dziecko w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły