Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Szanowni Darczyńcy i Obdarowani

"PACZUSZKA OD SERDUSZKA" kolejny raz połączyła nas w sposób piękny i szlachetny. Darczyńcy przekazali pieniądze, za które została zakupiona żywność, słodkości, kosmetyki i środki czystości, a także przynieśli żywność, maskotki, gry oraz zabawki.

Z otrzymanych darów zrobiono 25 świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin.

Nauczyciele i Przyjaciele Szkoły - chcemy serdecznie podziękować za wszystkie dary. Cieszymy się, że udało nam się razem spełnić marzenia rodzin naszej szkoły w ramach tej szlachetnej akcji. Wszystkie prezenty sprawiły wiele radości i wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych Dzieci i ich Rodziców.

Niech dobro i szczęście, które zostały ofiarowane, wrócą do wszystkich Darczyńców i ich Rodzin.

W bieżącym roku szkolnym, od września realizowany jest w naszej szkole projekt edukacyjny "ROZŚPIEWANA SZKOŁA".

Główne cele projektu to: rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki, rozbudzanie radości z kontaktu z muzyką oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie.
Słuchając muzyki i śpiewając uczeń nie tylko potrafi się realizować, ale również kształtuje kreatywność i poczucie piękna. Uczniowie występowali już wielokrotnie, nagrania tych występów można podziwiać na szkolnym Fb, gdzie zamieszczane są filmiki. Jesienną piosenką wszystkich pozdrawiamy!

Kliknij w zdjęcie aby posłuchać piosenki ZAWSZE JEST POGODA - link przenosi na szkolnego Fb.

Szkolny zespół muzyczny