Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

Liczenie listów zostało zakończone. Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu za wsparcie V Maratonu Amnesty International. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć. Dnia 12 grudnia 2019r. napisaliśmy 1710 listów.
Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie i poświęcony czas nie pójdą na marne. Do zobaczenia w grudniu 2020r.

18 grudnia odbył się w naszej szkole turniej klas 3 w "przerzucance". W zawodach wzięły udział wszystkie klasy 3. Turniej odbywał się na dwóch salach gimnastycznych. Było mnóstwo zaciętej walki, rywalizacji oraz zabawy i śmiechu. Wśród dziewczynek najlepszą okazała się Olga Wolff, a u chłopców zwyciężył Tadeusz Bryła. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Gratulujemy wszystkim!

4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jak co roku przyświecało nam hasło: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Tego dnia każdy mógł spróbować swoich sił i sprawdzić jak dobrze zna tabliczkę mnożenia. W egzaminatorów wcielili się uczniowie, którzy nie tylko przepytywali swoje koleżanki i kolegów, ale również przechodniów w okolicy szkoły. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie to również czas odwiedzin Św. Mikołaja. Odwiedził on i naszą szkołę częstując wszystkich słodyczami.