Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

Ruch jest w stanie zastąpić wiele leków, natomiast żaden lek nie zastąpi ruchu.  Spacer czy bieg lub jazda rowerem na świeżym powietrzu same w sobie nie są zagrażające. Choć koronawirus zamknął nas w domach, nie zamknął możliwości uprawiania sportu. Bądź aktywny przez 2, 5, 10 lub 20 minut w dowolnym miejscu i czasie. Liczy się każda aktywna minuta! Dla nas wszystkich: młodych i starszych, regularna aktywność fizyczna jest ważna dla zachowania zdrowia. Spędzanie czasu na łonie natury może zwiększyć odporność. Spaceruj, wybierz się na przejażdżkę rowerową. Graj w zabawy ruchowe z rodziną, tańcz i ruszaj się, gdzie tylko masz możliwość. Zobacz, jak radzą sobie bez wspólnych lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas 5b i 6b. Krótkie filmiki można oglądać na szkolnym FB.

Siódmoklasiści, którzy chcą, mogą sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą znajomości zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Test ma formę krzyżówki. Pytania dotyczą treści omówionych w poleconym wcześniej filmie. Nie ma pytań związanych z lekcją telewizyjną (okazała się ona być praktyczną lekcją w Scratchu).

Aby rozwiązać krzyżówkę, skorzystaj z linku: ROZWIĄŻ KRZYŻÓWKĘ.

Jeśli chcesz dostać ocenę, napisz do mnie przez e-dziennik - podaj 13 wpisanych odpowiedzi oraz hasło końcowe (rozwiązanie krzyżówki). Trzy pierwsze, poprawne odpowiedzi z każdej klasy 7, zostaną nagrodzone oceną.

Amelka Trzyna - uczennica klasy Ia, z małą pomocą rodziców i siostry, przygotowała krótką prezentację o wiośnie. Zobaczcie sami jak zdolni są nasi pierwszoklasiści!

Kliknij w ten link lub obrazek z kwiatami
by odtworzyć filmik

Uwaga
plik może dłużej się ładować, prosimy o cierpliwość