Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

Siódmoklasiści, którzy chcą, mogą sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą znajomości zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Test ma formę krzyżówki. Pytania dotyczącą treści omówionych w poleconym wcześniej filmie. Nie ma pytań związanych z lekcją telewizyjną (okazała się ona być praktyczną lekcją w Scratchu).

Aby rozwiązać krzyżówkę, skorzystaj z linku: ROZWIĄŻ KRZYŻÓWKĘ.

Jeśli chcesz dostać ocenę, napisz do mnie przez e-dziennik - podaj 14 wpisanych odpowiedzi oraz hasło końcowe (rozwiązanie krzyżówki). Trzy pierwsze, poprawne odpowiedzi z każdej klasy 7, zostaną nagrodzone oceną.

Amelka Trzyna - uczennica klasy Ia, z małą pomocą rodziców i siostry, przygotowała krótką prezentację o wiośnie. Zobaczcie sami jak zdolni są nasi pierwszoklasiści!

Kliknij w ten link lub obrazek z kwiatami
by odtworzyć filmik

Uwaga
plik może dłużej się ładować, prosimy o cierpliwość

W tym roku chłopcy z klasy 3c, odświętnie ubrani z uśmiechem na twarzy, witali swoje koleżanki już w progu naszej klasy. Uroczym gestem zapraszali dziewczynki do zajęcia miejsc. Następnie Patryk i Tadek, ku zdziwieniu kobiet, przejęli rolę prowadzących "Wielką Galę Wyborów Miss". Zaproponowana przez chłopców zabawa okazała się cudowną odskocznią od codzienności. Dziewczynki prezentowały swoje wdzięki, zdolności i umiejętności. Chłopcy zasiadający w jury oceniali występy koleżanek, po czym zostały wyłonione zwyciężczynie poszczególnych kategorii. Wybrane zostały miss życzliwości, gracji, uśmiechu, humoru, publiczności, cierpliwości, fitness, pasji, foto, kreatywności, talentu muzycznego i zagadek matematycznych. Dziewczynki jak przystało na Miss otrzymały pamiątkowe szarfy i diademy oraz urocze bransoletki i błyszczyki. Tego dnia wszyscy rozkoszowaliśmy się słodkościami. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń.

Klasa 1c Dzień Kobiet obchodziła w czwartek. Chłopcy bardzo miło zaskoczyli dziewczynki. Wręczyli im kubki księżniczek z wygrawerowanym imieniem każdej z nich. Również w ramach obchodów święta udaliśmy się do sali zabaw Arcadia, gdzie miło spędziliśmy czas. Po powrocie czekał na nas w klasie smaczny poczęstunek.