Drodzy Uczniowie, zachęcam Was do udziału w ogólnopolskim konkursie matematyczno- plastycznym: Matematyczne (O)pole

Zasady konkursu:

1. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat "Matematyczne (O)pole".

2. Każdy uczestnik wykonuje własnoręcznie (bez pomocy osób trzecich) pracę na płaszczyźnie w dowolnej technice (malarskiej, rysunkowej, graficznej, mieszanej) w formacie A4 lub A3.

3. Każdy uczestnik Konkursu nadaje tytuł swojej pracy, dodatkowo można dodać krótki opis.

4. Prace należy dostarczyć do 15 grudnia 2023r. do koordynatora konkursu - pani Anny Wysoczan, sala C14.

5. Prace będą oceniane pod względem zgodności z tematem, kreatywności w realizacji tematu i zastosowanych technik, walorów artystycznych i estetycznych.

6. Komisja szkolna (w składzie nauczyciel matematyki, nauczyciel plastyki) wyłoni jedną, najlepszą pracę ucznia w każdej kategorii wiekowej: klasy 1-4, klasy 5-8. Wyniki etapu szkolnego zostaną ogłoszone do 22 grudnia 2023r.

7. Zwycięskie prace zostaną wysłane do organizatora konkursu, którym jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Bielsku-Białej.

8. Lista nagrodzonych w Konkursie zostanie ogłoszona 23.02.2024r. oraz zamieszczona na stronie organizatora.

9. Laureaci Konkursu oraz ich nauczyciele otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, przesłane pocztą na adres szkoły.

Weź udział!