Drodzy Uczniowie, zachęcam Was do udziału w konkursie językowo-plastycznym "My town".

Zasady uczestnictwa:

• Uczniowie wykonują prace w języku angielskim - album pt. „My town”.
  • Tematem pracy jest prezentacja swojego miasta (miejscowości w której uczeń mieszka) w formie pisemnej i graficznej.
  • Praca ma format A4 i zawiera minimum 6 stron.

Szata graficzna pracy ma mieć postać dowolnej techniki malarskiej (gwasz, akryl, akwarela, pastel suchy i olejny, ołówek, tusz, itp.) wykluczając kolaż i inne techniki wycinankowe, takie jak naklejanie czy wydzieranki.
Prace zbiorowego autorstwa, zwinięte lub zniszczone nie będą brane pod uwagę.
Najlepsze prace z naszej szkoły (maksymalnie 4) zostaną przekazane do etapu międzynarodowego konkursu.
Prace należy dostarczyć do 14 marca 2024r. do opiekuna projektu, pani Anny Wysoczan, sala C-14.

Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem konkursu (plik pdf, 388 KB)