Z okazji amerykańskiego Święta Dziękczynienia "THANKSGIVING", które w tym roku obchodzi się 23 listopada, zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w trzech konkursach "Mufinkowy świat" (Muffins World) dla klas 1-8,  "Drzewko wdzięczności" (Thankful Tree) dla klas 1-5  oraz "Wiersz wdzięczności" (Letter of Gratitude) dla klas 6-8.

Konkursy mają na celu:

- rozszerzenie słownictwa z języka angielskiego,

- tworzenie wypowiedzi pisemnych, wyrażanie uczuć,

- promowanie ważnych wartości w życiu człowieka,

- rozwijanie kreatywności.

Konkurs "Muffins World" ("Mufinkowy świat"):

- zrób mufinkę z motywem Święta Dziękczynienia i przynieś do 21 LISTOPADA 2023.

-----

Konkurs "Thankful Tree" ("Drzewko Wdzięczności"):

- zrób drzewko wdzięczności w dowolnej technice (plastelina, gałązki, papier, tektura, bibuła, kapsle, makieta, itd.)

- umieść na drzewku zwroty wdzięczności „ I AM THANKFUL FOR…”  (Jestem wdzięczny za)

Nauczyciele języka angielskiego czekają na prace do 20 LISTOPADA 2023.

-----

Konkurs "Letter  of Gratitude" ("List Wdzięczności") - REGULAMIN KONKURSU WE WCZEŚNIEJSZYM ARTYKULE:

- zgłoś do konkursu jeden list na papierze A-4.

- w  treści listu wyraź wdzięczność za wszelkie aspekty swojego życia, np. za ludzi, zdarzenia, emocje, wspomnienia itp.

- list jest afirmacją życia i uświadomienia sobie, że zawsze znajdzie się coś  za co możemy być wdzięczni. List powinien zawierać od 150-200 słów w języku angielskim, musi być podpisany imieniem, nazwiskiem i klasą.

Uczniowie klasa 6  piszą minimum 150 słów,  uczniowie klas 7-8 piszą minimum 200 słów.

Nauczyciele języka angielskiego czekają na prace do 20 LISTOPADA 2023.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!