Plakat - rekrutacja do klasy 4 sportowej o profilu piłka siatkowa oraz 4 mistrzostwa sportowego o profilu badminton, w rozwinięciu artykułu zamieszczono informacje zawarte na plakacie

Szczegółowe informacje na temat naboru są zamieszczane na stronie internetowej szkoły W ZAKŁADCE REKRUTACJA. Zachęcamy do śledzenia naszej strony.

Informacje zawarte na plakacie:

PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza nabór do klasy 4 sportowej o profilu PIŁKA SIATKOWA i 4 mistrzostwa sportowego o profilu BADMINTON na rok szkolny 2021/2022.

• Dofinansowanie do wyjazdów na zawody sportowe.
  • Organizację obozów sportowych (częściowe dofinansowanie przez szkołę).
  • Zajęcia na basenie w ramach zajęć sportowych.
  • Warunki do wszechstronnego rozwoju psychofizycznego w ramach zajęć sportowych i wychowania fizycznego.
  • Umożliwiamy podnoszenie na wyższy poziom sportowy umiejętności ruchowych w danej dyscyplinie sportowej.
  • Organizację zajęć edukacyjnych uwzględniającą udział w zajęciach i zawodach sportowych.

tel. (trener): 505-029-181 (piłka siatkowa) lub 790-398-187 (badminton)

tel./fax (szkoła): (77) 483-32-31, (77) 481-10-73