Dyrektor PSP nr 19
Damian Szyszko
Wicedyrektor PSP nr 19
Małgorzata Simańczuk
Wychowawcy klas
Ewelina Kruk - klasa 1a
Aleksandra Bobińska - klasa 1b
Aleksandra Bobińska - klasa 1b
Sonia Dradra-Bejno - klasa 1c
Natalia Sołop-Golc - klasa 2a
Małgorzata Pyrsz - klasa 2b
Natalia Kąckowska-Szopa - klasa 2c
Aldona Kasperska - klasa 3a
Violetta Grzesik - klasa 3b
Magdalena Kołodziejczyk - klasa 3c
Natalia Kąckowska-Szopa - klasa 2c
Aldona Kasperska - klasa 3a
Violetta Grzesik - klasa 3b
Magdalena Kołodziejczyk - klasa 3c
Aneta Knapik-Król - klasa 4a
Joanna Ciesielka - klasa 4b
Lidia Gacek-Zawadzka - klasa 4c
Anna Wysoczan - klasa 5a
Joanna Olechowska - klasa 5b
Mariola Szczecińska - klasa 5c
Joanna Olechowska - klasa 5b
Mariola Szczecińska - klasa 5c
Dorota Rogulska - klasa 6a
Dorota Grzesik - klasa 6b
Katarzyna Węglorz-Koza - klasa 6c
Dorota Grzesik - klasa 6b
Katarzyna Węglorz-Koza - klasa 6c
Sybilla Bulik - klasa 7a
Ewa Baraniuk - klasa 7b
Marzena Miszczuk - klasa 7c
Bożena Kotulska - klasa 7d
Ewa Pakuła - klasa 8a
Pedagog szkolny
Joanna Białobrzeska
Joanna Białobrzeska
Pedagog specjalny
Ewelina Kruk
Ewelina Kruk
Małgorzata Simańczuk
Biblioteka szkolna
Urszula Mielczarek
Świetlica szkolna
Anna Kaczmarska-Gąska - kierownik świetlicy
Psycholog szkolny
Aleksandra Białas
Aleksandra Białas
Logopeda
Agnieszka Gdowska
Agnieszka Gdowska
Doradca zawodowy
Dorota Rogulska
Dorota Rogulska
Biblioteka szkolna
Urszula Mielczarek
Marzena Miszczuk
Świetlica szkolna
Anna Kaczmarska-Gąska - kierownik świetlicy
Joanna Białobrzeska
Aleksandra Białas
Agnieszka Gdowska
Agnieszka Gdowska
Izabela Gorczyńska-Maślanka
Natalia Kąckowska-Szopa
Roman Kołodziej
Magdalena Kołodziejczyk
Natalia Sołop-Golc
Natalia Kąckowska-Szopa
Roman Kołodziej
Magdalena Kołodziejczyk
Natalia Sołop-Golc
Język polski
Ewa Baraniuk
Dorota Grzesik
Joanna Olechowska
Lidia Gacek-Zawadzka
Ewa Baraniuk
Dorota Grzesik
Joanna Olechowska
Lidia Gacek-Zawadzka
Język angielski
Joanna Ciesielka
Joanna Ciesielka
Marzena Miszczuk
Danuta Niedźwiecka-Banasik
Dorota Rogulska
Anna Wysoczan
Danuta Niedźwiecka-Banasik
Dorota Rogulska
Anna Wysoczan
Język niemiecki
Barbara Miśków
Barbara Miśków
Ewa Pakuła
Język francuski
Barbara Miśków
Danuta Niedźwiecka-Banasik
Język francuski
Barbara Miśków
Danuta Niedźwiecka-Banasik
Język włoski
Ewa Baraniuk
Ewa Baraniuk
Historia
Aneta Knapik-Król
Dorota Rogulska
Damian Szyszko
Aneta Knapik-Król
Dorota Rogulska
Damian Szyszko
Wiedza o społeczeństwie
Dorota Rogulska
Dorota Rogulska
Edukacja wczesnoszkolna
Aleksandra Bobińska
Violetta Grzesik
Violetta Grzesik
Sonia Dradra-Bejno
Natalia Kąckowska-Szopa
Aldona Kacperska
Magdalena Kołodziejczyk
Ewelina Kruk
Małgorzata Pyrsz
Natalia Kąckowska-Szopa
Aldona Kacperska
Magdalena Kołodziejczyk
Ewelina Kruk
Małgorzata Pyrsz
Natalia Sołop-Golc
Matematyka
Sybilla Bulik
Dorota Kowalska
Katarzyna Węglorz-Koza
Anna Wysoczan
Sybilla Bulik
Dorota Kowalska
Katarzyna Węglorz-Koza
Anna Wysoczan
Przyroda
Mariola Szczecińska
Mariola Szczecińska
Geografia
Dorota Kowalska
Biologia
Mariola Szczecińska
Mariola Szczecińska
Fizyka
Bożena Kotulska
Bożena Kotulska
Chemia
Bożena Kotulska
Bożena Kotulska
Wychowanie fizyczne
Wioletta Bernat
Andrzej Gąsior
Izabela Gorczyńska-Maślanka
Krzysztof Maślanka
Andrzej Gąsior
Izabela Gorczyńska-Maślanka
Krzysztof Maślanka
Mateusz Sadyk
Tomasz Siemaszko
Danuta Wiktorek
Jan Węgrzyn
Tomasz Siemaszko
Danuta Wiktorek
Jan Węgrzyn
Agnieszka Wolff
Radosław Zych
Informatyka / edukacja informatyczna
Maria Podcerkiewna
Alina Uzny
Katarzyna Węglorz-Koza
Informatyka / edukacja informatyczna
Maria Podcerkiewna
Alina Uzny
Katarzyna Węglorz-Koza
Technika
Andrzej Gąsior
Andrzej Gąsior
Edukacja dla bezpieczeństwa
Andrzej Gąsior
Andrzej Gąsior
Plastyka
Joanna Hermanowicz
Joanna Hermanowicz
Muzyka
Małgorzata Marcinkowska
Małgorzata Marcinkowska
Zajęcia rewalidacyjne
Agnieszka Gdowska
Ewelina Kruk
Ewelina Kruk
Wychowanie do życia w rodzinie
Justyna Amenas
Religia
Justyna Amenas
Religia
Justyna Amenas
ks. Michał Banaś
ks. Michał Banaś
Aneta Knapik-Król