Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Strona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego w Kędzierzynie-Koźlu

A A A

Dnia 02.10.2019r. w ramach Igrzysk Dzieci na terenie kozielskiego parku odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zespołów wśród dziewcząt i najlepszych wśród chłopców. Drużyny składały się z 8 zawodników, a każdy miał do przebiegnięcia 800m. Jako pierwsze na trasę ruszyły dziewczęta.  Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i z przewaga prawie 100m zwyciężyły. Chłopcy również stanęli na podium, ale niestety nie awansowali do mistrzostw województwa, zajęli 2 miejsce. Awans wywalczyli również nasi uczniowie i uczennice z klas 7 i 8, zwyciężając swoje biegi.