20 września obchodzony był ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  Z tej okazji w naszej świetlicy gościliśmy dzieci z Publicznego Przedszkola nr 26. Były życzenia dla dzieci. O gościach nie zapomnieli przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy również skierowali ciepłe słowa do najmłodszych. Zajęcia odbywały się pod hasłem "W lesie".  Zaproszeni goście z uwagą obejrzeli film edukacyjno-przyrodniczy. Dzieciaki wzięły udział w zajęciach rozwijających kreatywność. Otrzymały szablony drzew, do których przyklejały liście w barwach jesieni. Obejrzały wystawę książek o tematyce przyrodniczej. Był wspólny ruch i dobra zabawa przy muzyce.  A na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał pamiątkową zakładkę do książki. Mamy nadzieję, że ten dzień spędzony w naszej szkole pozostanie przedszkolakom w pamięci i z radością przyjmą zaproszenie na kolejne spotkanie.