Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Jest to świetna okazja do ujawniania talentów, budowania wiary we własne możliwości i odkrywania pokładów kreatywności. Tego dnia każdy staje się artystą, dzięki czemu powstają wyjątkowe prace. W naszej szkole uczniowie z Kropką w roli głównej tworzyli swoje niepowtarzalne prace.

KLASA 1A: W klasie 1a uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali prace plastyczne, tematem przewodnim było hasło "Mam talent i kropka".

KLASA 1B: W klasie 1b odbyło się prawdziwe święto kreatywności. Uczniowie z Kropką w roli głównej tworzyli fantastyczne prace nadając bohaterce dnia różne kształty i kolory.

KLASA 1C: Zajęcia plastyczne w klasie 1c tego dnia miały nieco inną formę. Uczniowie wykorzystując dłonie, delikatnie odbijali zamoczone w farbie opuszki palców, barwnie wzbogacając jesienne liście. Efekty pracy uczniów zostały zamieszczone na gazetce klasowej, która znajduje się na szkolnym korytarzu, przy wejściu do klasy. Na zamieszczonym zdjęciu dzieci pełne uśmiechów stoją przed gazetką i palcem wskazują swoją pracę.

KLASA 2B: W klasie 2b zajęcia plastyczne były bardzo kolorowe. Uczniowie podczas paluszkowej zabawy z farbami ozdabiali jesienne liście. Dzięki świetnej zabawie powstały przepiękne kropeczkowe prace.

KLASA 2C: Klasa 2c wzięła udział w zajęciach plastycznych. Trzy stoły ustawione wzdłuż sali zgromadziły wokół nich uczniów. Dzieci w rytm muzyki malują palcami umoczonymi w farbie kontury liści. Wszystkie buzie są zadowolone. Widać, że wspólna praca sprawia wiele radości.

KLASA 3A: Dzieci ustawione w dwóch rzędach prezentują "kropkową gąsienicę". Tułów został wykonany z kół, które wykonało każde dziecko. Gąsienica przedstawia marzenia oraz zainteresowania każdego ucznia. Wszystkie buzie są uśmiechnięte, dzieci są radosne.

KLASA 3B: W klasie 3b tworzyliśmy prace plastyczne w myśl zasady "Taka mała Kropka, a może znaczyć wiele".

KLASA 3C: W klasie 3c odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki "The Dot", a później wszyscy tworzyli prace plastyczne wykorzystując swoją wyobraźnię.