Plakat świątecznej zbiórki prowadzonej przez Samorząd Uczniowski - tekst z obrazka w rozwinięciu artykułu.

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego uczniowie klas 6-8 oraz 4-5 po lekcjach w dniu 19 oraz 26 lutego 2024r. mogli rywalizować ze sobą w turnieju gamingowym Brawl Stars. Rozgrywki odbywały się w parach, więc wygrali zawodnicy, którzy mieli najlepszą strategię i refleks.

Zawody Brawl Stars klasy 4-5

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnych zabaw i obchodów "zimowo-świątecznego tygodnia", który przypadał na dni od 4 do 8 grudnia.
W poniedziałek obchodziliśmy Dzień w piżamie - uczniowie tego dnia przyszli do szkoły w swoich ciepłych piżamach.
Wtorek był Dniem z pluszakiem. Każdy uczeń przyszedł tego dnia do szkoły w towarzystwie swojego najukochańszego pluszaka.
W środę wszyscy, również nauczyciele, pojawili się w szkole w mikołajowych czapkach.
Czwartkowy Dzień z kocykiem lub w kocyku przypadł do gustu najbardziej naszym uczennicom, które z przyjemnością opatulały się w swoje mięciutkie, kolorowe kocyki podczas przerw.
W piątek obchodziliśmy Dzień z podusią. Każdy uczeń, a w szczególności nasi najmłodsi uczniowie, przynieśli do szkoły swoje jaśki, które towarzyszyły im nie tylko na przerwach, ale i podczas lekcji.
Był to przemiły i wprowadzający wszystkich w świąteczny, wypoczynkowy nastrój tydzień.

Uśmiechnięci i radośni uczniowie klasy 2a stoją na dywanie pośrodku swojej klasopracowni przytuleni do siebie, prezentują się w swoich kocykach.

W środę w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Za oknem panowała typowo zimowa aura, a w salach lekcyjnych tego dnia obowiązywał kolor czerwony. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapkach oraz nauczyciele w mikołajowych czapkach i sweterkach. Na korytarzu pięknie prezentowała się przystrojona przez Samorząd Uczniowski wspaniała, świąteczna choinka, a Mikołaj wraz z reniferkiem odwiedzali wszystkie klasy częstując uczniów słodkościami.

Uczniowie klasy 2b w mikołajkowych czapkach wesoło pozują na dywanie do zdjęcia z Mikołajem oraz reniferem, którzy przynieśli im skrzynię z prezentami.