W środę w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Za oknem panowała typowo zimowa aura, a w salach lekcyjnych tego dnia obowiązywał kolor czerwony. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapkach oraz nauczyciele w mikołajowych czapkach i sweterkach. Na korytarzu pięknie prezentowała się przystrojona przez Samorząd Uczniowski wspaniała, świąteczna choinka, a Mikołaj wraz z reniferkiem odwiedzali wszystkie klasy częstując uczniów słodkościami.

Uczniowie klasy 2b w mikołajkowych czapkach wesoło pozują na dywanie do zdjęcia z Mikołajem oraz reniferem, którzy przynieśli im skrzynię z prezentami.

Uczniowie klasy 2c pozują w swojej klasopracowni przy choince do zdjęcia z Mikołajem oraz reniferem, część uczniów ma na głowie mikołajkowe czapki.

Mikołaj oraz renifer są w klasopracowni klasy 3a - Uczniowie siedzą przy swoich ławkach, Mikołaj oraz renifer przechadzają się między ławkami częstując ich słodkościami.