5 II 2020 roku odbył się apel podsumowujący pracę grupy wiekowej klas 7-8 w I semestrze.  Wzięli w nim udział p. dyrektor  Bożena  Łotecka, p. Teresa  Dziemidowicz - z-ca dyr., p. Wioletta Bernat - z-ca dyr., pani pedagog - J. Białobrzeska oraz wychowawcy klas  7-8 wraz z uczniami. Było to bardzo miłe i uroczyste spotkanie, na którym  przypomnieliśmy nasze zaangażowanie i pracę w tym półroczu. Opiekun grupy - p. Dorota Grzesik  podsumowała liczne konkursy i akcje, w których uczniowie brali udział. Wręczane były dyplomy i czekolady nagrodzonym uczniom.
Na apelu była okazja wymienić uczniów, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w tym semestrze. Pani dyrektor B. Łotecka wręczyła wyróżniającym się osobom stypendia w nauce i w sporcie.  Zostali oni nagrodzeni gromkimi brawami. Głos zabrała również p. Wioletta Bernat , która nadzoruje sprawy sportowe w naszej szkole. Wymieniła sportowców, którzy osiągnęli sukcesy w I semestrze i wręczyła im słodki upominek.
Pod koniec apelu p. D. Grzesik podziękowała wszystkim za przybycie i życzyła miłego i bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych.