W piątek 28 lutego, odbył się apel podsumowujący pracę klas I-III w pierwszym semestrze.
Rozpoczął się od przypomnienia, jak należy prawidłowo myć ręce i dbać o higienę. Musimy przyznać, że nasi milusińscy wiedzą to doskonale.
Uczniowie  klas I-III z ogromnym  entuzjazmem i zapałem brali udział w różnych konkursach i zawodach sportowych. Angażowali się również w akcje charytatywne organizowane przez Samorząd Uczniowski klas młodszych i starszych. Wyróżnieni uczniowie  mogli  wystąpić i zaprezentować się przed swoimi koleżankami i kolegami z grupy wiekowej. Każdy z nich otrzymał słodką niespodziankę. Jesteśmy z Was ogromnie dumni!
Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi uczniowie równie licznie i z wielkim zaangażowaniem  będę pracować  w II semestrze. Już teraz życzymy wszystkim powodzenia i mocno trzymamy za Was kciuki!