W dniu 23.10.2020r. został rozstrzygnięty konkurs "Zabytki krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych".
W konkursie brali udział uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej lub makiety przedstawiającej znane zabytki w/w krajów. Celem konkursu było propagowanie uczenia się języków obcych, zainteresowanie uczniów językiem angielskim, językiem niemieckim, jak również kulturą tych krajów, rozbudzanie wrażliwości artystycznej młodzieży. Wśród zdobywców 3 pierwszych miejsc znaleźli się następujący uczniowie:

Tower Bridge - praca Magdaleny Wierny, która zajęła 1 miejsce

Zabytki krajów anglojęzycznych: