8 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs recytatorski "Poeci - dzieciom, dzieci - poetom". Nasi mali uczestnicy wykazali się ogromnym talentem recytatorskim, a swoje występy uatrakcyjniali aktorskimi popisami - okazali się prawdziwymi artystami w tej dziedzinie!
Komisja nie miała łatwego zadania, żeby wytypować zwycięzców. Po długiej naradzie poznaliśmy naszych laureatów. Gratulujemy wszystkim naszym niesamowicie zdolnym uczestnikom konkursu, a nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej - dziękujemy za ogromny wkład pracy w przygotowanie dzieci do występów!

Marta i Józek będą reprezentować naszą szkołę na międzyszkolnym konkursie recytatorskim na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla. W rozwinięciu artykułu podajemy wyniki konkursu.

Uczestnicy wewnątrzszkolnego konkursu recytatorskiego Poeci - dzieciom, dzieci - poetom, cieszą się ze zdobytych nagród.

Marta Toczek kl.3a - M. Wnukowski "Ścieżka w środku lasu"

Józef Otrząsek kl.2b - J. Brzechwa "Na straganie"

Alicja Sowa kl kl.2c - D. Wawiłow " O Rupakach"
Zuzanna Olechowska kl.3c - H. Niewiadomska "Leniwy smyczek"

Nikola Gawlica kl.2b - D. Gellner "Brat"
Julia Majkrzak kl.1b - L.J. Kern "Zeszły się cztery koty"

Uczniowie siedząc w czytelni oczekują na rozpoczęcie konkursu.

Dzieci siedzą w ławkach i słuchają w jaki sposób będzie odbywał się konkurs.

Uczniowie wraz z prowadzącą konkurs nauczycielką Małgorzatą Pyrsz słuchają recytacji dziewczynki z klasy pierwszej.

Wiersz recytuje Józef Otrząsek z klasy 2b, który zajął II miejsce.

Wiersz recytuje Marta Toczek z klasy 3a, która zajęła I miejsce.

Uczniowie siedzą w ławkach i słuchają recytacji wierszy, a za nimi siedzą nauczyciele z komisji i oceniają recytację uczestników.

Laureaci wewnątrzszkolnego konkursu recytatorskiego Poeci -dzieciom, dzieci - poetom.